Zapraszamy na kolejną edycję branżowych targów pracy Kariera IT w Łodzi. Udział w wydarzeniu jest kwalifikowany – zapraszamy specjalistów z kilkuletnim doświadczeniem oraz studentów ostatnich lat kierunków informatycznych.

Data: 14 marca Czas trwania: 9.00-14.30

Miejsce: Hotel Ambasador Premium

Rejestracja: darmowa i obowiązkowa

 

Zapraszamy programistów, testerów, administratorów, analityków, specjalistów IT oraz studentów ostatnich lat kierunków informatycznych. Gwarantujemy mocną część merytoryczną, masę ciekawych ofert zatrudnienia z całej Polski i zagranicy oraz spotkania z potencjalnymi pracodawcami w luźnej atmosferze. Udział w wydarzeniu potwierdzili m.in.: LSI Software, IT Connect i Optimo Development. Współpracę merytoryczną zapewnia: justjoin.it Swoje prelekcje wygłoszą: Dominik Stawicki, Andrzej Kokociński, Rafał Pocztarski, Andrzej Jóźwiak, Mykola Korsikov, Piotr Nowosielski, Grzegorz Kocjan i Michał Cisz. Na miejscu zapewniamy „Strefę relaksu” z masażem biurowym od K&J Massage i profesjonalne doradztwo zawodowe. Udział jest całkowicie bezpłatny, wystarczy się zarejestrować.

*Informacje są stale aktualizowane. 

 

Strona wydarzenia

Rejestracja 

Facebook 

Organizator: Kariera IT

Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Do zobaczenia!

Nasze serwisy

aobiznes250x67   KAIZEN logo   wbiznesie logo eDokumenty logo